تهران-
09367547854
honargara@yahoo.com

فراخوان بازیگر و هنرور

ساخت تیزر و مشاوره تبلیغاتی و برند سازی و تبلیغات برندها

فراخوان جذب بازیگر و آگهی جذب هنرور و آگهی بازیگری تیزر و فیلم تبلیغاتی

مهلت فراخوان: تیر 1402

زمان ضبط: یک روز نیمه سوم تیر 1402 که روز دقیق، متعاقباً اعلام می گردد. احتمالاً شنبه 24 تیر یا یکشنبه 25 تیر 1402

دعوت از بازیگران تازه کار یا باسابقه خانم و آقا و کودک جهت همکاری بصورت پروژه ای یکروزه یا کوتاه مدت داخل تهران، یا دائمی با مجموعه تیزرسازان هنرگرا داخل شهر تهران و هفته اول تیر1402 با شرایط و جزئیات زیر (و یا فایل صوتی در انتهای این صفحه را گوش کنید):

فراخوان بازیگر خانم: از 18 سال تمام تا 60-70 ساله

فراخوان بازیگر آقا: از 18 ساله تمام تا 60-70 سال

هیچیک از بازیگران، به هیچ میزان، خالکوبی یا تتو روی دست، مخصوصاً مچ دست و پشت دست و نیز روی گردن و صورت نداشته باشند.

عزیزانی که جلو یا حتی پشت لباس آنها، نوشته و مارک و عکس واضح و تابلو دارد، پذیرفته نمیشود.

نقشها دارای دیالوگ و نقش اصلی و بازی در یک الی چند تیزر تبلیغاتی 1 الی 2 دقیقه ای، جهت معرفی یک شرکت یا محصولات مجاز و قانونی که جهت پخش در اینترنت و شبکه های اجتماعی است.

لذا از بازیگران ارجمندی که سابقه کار دارند یا ندارند، اما مسلط به بازی و نیز توان دیالوگ گویی حرفه ای و تشخیص نقش هستند، دعوت به همکاری جهت یک روز ضبط بعمل میآید که پس از آشنایی بهتر طرفین با یکدیگر و رضایت، امکان همکاری بیشتر و مداوم جهت ساخت دیگر تیزرها و کلیپها نیز مقدور است.

این پروژه، دستمزد ندارد و همکاری دوستانه می باشد که البته یک نسخه از تیزر ساخته شده به شما ارائه می گردد تا جهت رزومه و سابقه، استفاده کنید.

و انشاا… برای پروژه های بعدی که کارفرمایان، بودجه بالاتر و مناسبتری را ارائه دادند، ما نیز با دستمزد و قیمت شایسته در خدمت شما خواهیم بود.

هزینه پذیرایی، طبعاً برعهده ما است و هزینه حمل و نقل و ایاب و ذهاب هر شخص، برعهده خودش میباشد. لوکیشن داخل تهران میباشد که شب قبل از ضبط، محل دقیق اعلام می گردد.

بازیگران خانم، لطفاً بهیچوجه با آرایش نامناسب یا غلیظ به سرضبط نیایند یا اگر پوست صورتتان به فون گریم، حساس است، امکان همکاری مقدور نیست.

خانمها لباس مناسب داشته باشند طوریکه حداقل تا پایین زانو پوشیده باشد.

لباسهای بدن نما نپوشیده و نیز جوراب ساق دار یا ساق بلند که رنگ پا نباشد به پا داشته باشید.

لباسهای تنگ و اندام نما نپوشیده و ترجیحاً لباسهای سرسنگین اما امروزی و شاد و زیبا به تن یا همراه داشته باشید.

شال یا روسری ای دارید بگونه ای باشد که کل سر شما را بپوشاند.

موها گرچه دیده نمیشوند اما قسمت جلویی موها رنگارنگ نباشد و نهایتاً مشکی و خرمایی یا طلایی باشد.

آقایان: لباس تنگ و بدن نما به تن نداشته باشند. ترجیحاً لباسهای آراسته به تن داشته باشند. و هرچه لباس آراسته تر و مرتب تر باشد و یا با کت و شلوار و بدون کراوات باشد، تأثیر بیشتری در ارائه نوع نقش دارد. گرچه اکثر نقشها نیاز به بازی بدون کت دارند.

تیشرت آستین بلند (حداقل تا زیربازو) مانعی ندارد. مگر اینکه روی بازو و ساق دست و مچ دست و… خالکوبی یا تتو باشد که خب باید لباس آستین بلند به تن داشته باشید.

جهت تست بازی و انتخاب، یک فیلم ویدئویی با هر کیفیتی و هر وسیله ای از خودتان با پوشش و لباس مناسب، گرفته و ارسال کنید یا بصورت حضوری در روز ضبط تشریف بیاورید که البته بهترست فیلم بفرستید زیرا در روز ضبط، ممکنست تست ناموفق باشد و سایر بازیگران، انتخاب شوند.

نقش داخل ویدئوی فوق: به دلخواه خودتان و هر چیزی که جذاب و احساسی است و دیالوگهای متفاوت و تیزرگونه دارد و حداقل 30 ثانیه الی یک دقیقه پشت سرهم و بدون کات، حرف زده و بازی کنید.

اگر سوژه ندارید، این را بازی کنید: خواهرتان غمگین است و در کنار یا روبرویش نشسته اید و به او دلداری می دهید که غصه نخور، پولهاتو ازش میگیریم. دزد ماشینت هم پیدا میشه ایشاا….  بچه هم زیاد پیش باباش دوام نمیاره و اونقدر بهانه تورو میگیره که باباش مجبور میشه خودش با دست خودش بیاره بگه “بیا اینهم بچت. عین خودت جَلَب و غرغرو و چموشه”

سپس که خواهرتان امیدوار شد، شما هم خوشحال میشوید و میگویید: “ها دیدی بالاخره خندیدی؟ ای کلک، خنده هات واسه دیگرونه و اشکات برای ما.   خیلی…. خیلی ها

رزومه، تصاویر یا فایل صوتی یا ویدئویی را در روبیکا یا ایتا یا ایمیل ارسال کنید. عزیزانی که قبلاً رزومه یا تصویر ارسال نموده اند نیاز به ارسال مجدد ندارند. گرچه ارسال مجدد جهت یادآوری، مانعی ندارد

تماس با ما

سایر عوامل مورد نظر

با سپاس: هنرگرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :