تهران-
09367547854
honargara@yahoo.com

فراخوان گریمور جهت ساخت تیزر تیر 1402

ساخت تیزر و مشاوره تبلیغاتی و برند سازی و تبلیغات برندها

دعوت از همکاران گریمور، فقط و فقط، گریمور خانم باسابقه و کاربلد یا دوره دیده، جهت همکاری بصورت پروژه ای یکروزه یا کوتاه مدت داخل شهر تهران، یا دائمی با مجموعه تیزرسازان هنرگرا. با شرایط و جزئیات زیر (و یا فایل صوتی در انتهای این صفحه را گوش کنید):

گروه تیزرسازان هنرگرا درصدد ساخت یک الی چندین تیزر تبلیغاتی، جهت معرفی یک شرکت یا محصولات مجاز و قانونی در این ایام می باشد که جهت پخش در اینترنت و شبکه های اجتماعی است.

زمان ضبط: احتمالاً شنبه 24 تیر یا یکشنبه 25 تیر 1402 لوکیشن داخلی در تهران و یا شاید روزی پس از آن

لذا از گریمورهای ارجمندی که طبیعتاً تجهیزات گریم را نیز دارند دعوت به همکاری جهت یک روز ضبط بعمل میآید که پس از آشنایی بهتر طرفین با یکدیگر و رضایت، امکان همکاری بیشتر و مداوم جهت ساخت دیگر تیزرها و کلیپها نیز مقدور است.

برای گریم، نیاز به میز و آینه نیستش و اکثر گریم ها اصطلاحاً در حد سرپایی میباشند و گریم سنگین نداریم. لطفاً فقط عزیزانی که تجربه و سابقه کار دارند یا لااقل، دوره آموزش گریم رفته اند، تماس بگیرند. زیرا گریم با آرایش و بزک و میکاپ فرق دارد.

که لطفاً قیمت و تعرفه جهت یکروز همکاری را اعلام فرمایید که البته مبنا، درکنار توانمندی، قیمت کمتر و رقابتی نیز معیار است. زیرا بودجه این پروژه، بسیار بسیار بسیار کم است

و انشاا… برای پروژه های بعدی که کارفرمایان، بودجه بالاتر و مناسبتری را ارائه دادند، ما نیز با دستمزد و قیمت بالاتر و شایسته تری در خدمت شما خواهیم بود.

هزینه پذیرایی، طبعاً برعهده ما است و هزینه حمل و نقل و ایاب و ذهاب هر شخص، برعهده خودش میباشد.

سطح گریم: بازیگران ممکنست با آرایش نامناسب یا غلیظ به سرضبط بیایند یا چهره شان نیاز به آرایش (بصورت گریم) و نیز فون زدن مناسب داشته باشد. فلذا فقط یک گریمور کاربلد می داند که چه فونی مناسب کدام پوست و به چه میزان برای هر فرد جهت قرارگرفتن جلوی دوربین و براساس نوع نورپردازی و محیط مناسب است. بنابراین آرایشگرها و میکاپ کاران تماس نگیرند و حتماً تخصص گریم داشته باشید.

نوع گریم ها شخصیت سازی ندارد و در این حد است که چهره ها آراسته باشند. و اکثر بازیگران، خانم در همه رده سنی هستند. و نیز تعدادی آقا.

مجدداً تأکید می گردد که از ارائه قیمتهای بالاتر از عرف، پرهیز نموده و قیمت رقابتی و نیز دوستانه را تلفنی اعلام نموده و یا در صورت عدم پاسخگویی، بعلت مشغله کاری، قیمت را بطور کامل و واضح پیامک کنید. و یا در روبیکا یا ایتا یا ایمیل، پیام متنی یا صوتی ارسال کنید.

عزیزانی که قبلاً رزومه یا اطلاعات را ارسال نموده اند، نیاز به ارسال مجدد نیست. گرچه یادآوری نیز خالی از لطف نیست

تماس با ما

سایر عوامل مورد نیاز

با سپاس: هنرگرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :