تهران-
09367547854
honargara@yahoo.com

دعوت از تصویربرداران و فیلمبرداران

ساخت تیزر و مشاوره تبلیغاتی و برند سازی و تبلیغات برندها

دعوت از عزیزان تصویربردار و فیلمبرداران باسابقه و کاربلد جهت همکاری بصورت پروژه ای یکروزه یا کوتاه مدت داخل تهران، یا دائمی با مجموعه تیزرسازان هنرگرا. با شرایط و جزئیات زیر(ویا فایل صوتی در انتهای این صفحه را گوش کنید):

نوع تیزرها بصورت آیتمی و رئال و لوکیشن داخلی و تماماً با دوربین پایه ثابت و بدون نیاز به تراولینگ و… میباشد

فلذا از تصویربرداران ارجمندی که دوربین و پایه و در صورت نیاز، تجهیزات نورپردازی را دارند دعوت به همکاری جهت یک روز ضبط بعمل میآید که پس از آشنایی بهتر طرفین با یکدیگر و رضایت، امکان همکاری بیشتر جهت ساخت انواع تیزر و کلیپ نیز مقدور است.

لذا لطفاً قیمت و تعرفه و نیز نوع کیفیت فیلم خروجی را جهت یکروز همکاری بهمراه تجهیزات، اعلام فرمایید که البته مبنا، درکنار توانمندی، قیمت کمتر و رقابتی نیز میباشد.

تصفیه نیز بصورت نقدی و پس از تحویل فیلم ضبط شده بصورت یکی از خروجیهای MP4 یا AVI  و رزولوشن بالا و توافق شده به ما میباشد

نوع ضبط، صدا سرصحنه است که تجهیزات صدابرداری توسط ما ارائه می گردد. اما اگر آنرا نیز دارید، قیمت را اعلام فرمایید.

تدوین و صداگذاری نیز توسط ما انجام میشود اما اگر تدوین و صداگذاری نیز با حضور ما انجام می دهید، تعرفه آنرا اعلام کنید. نوع تدوین، بسیار ساده بوده و در حد زیرنویس و نهایتاً افزودن یک یا چند عکس و نوشته و… به قسمت خالی تصویر در برخی از لحظات تیزرها است.

استودیو یا پلاتو یا دفتر و لوکیشن جهت ضبط توسط ما تهیه میشود اما اگر استودیو یا پلاتو یا دفتر و اتاق دارای میز و لوازم روی میز و لوکیشن جهت اجاره با پس زمینه روشن(ترجیحاً سفید) دارید، تعرفه یکروز اجاره را نیز اعلام فرمایید. »»» نوع لوکیشن مورد نیاز

یکنفر نیروی خدمات آقا نیز در اختیار است که میتوانید بعنوان دستیار نیز در صورت لزوم از ایشان استفاده فرمایید.

هزینه پذیرایی، طبعاً برعهده ما است و هزینه حمل و نقل و ایاب و ذهاب هر شخص، برعهده خودش میباشد.

مجموع آیتم ها جمعاً حداکثر 15 دقیقه میباشد که البته باید زمانهای تمرینی یا خطا و.. را نیز به زمان مذکور افزود

تأکید می گردد که معیار تصفیه حساب کامل با همکار تصویربردار و گریمور، ارائه فیلم اصلی ضبط شده و خام(بدون صدا و تدوین) بصورت یکجا یا مجزا براساس تعداد آیتم، با کیفیت توافق شده و نیز بدون مشکل و با فرمتهای ذکر شده میباشد.

مدل دوربین و تجهیزات و… مهم نیستش و اصل و معیار، خروجی نهایی و کیفیت فول اچ دی Full HD میباشد.

با توجه به کمبود بودجه در این پروژه، لطفاً از ارائه قیمتهای بالاتر از عرف، پرهیز نموده و قیمت را تلفنی اعلام نموده و یا در صورت عدم پاسخگویی، بعلت مشغله کاری، قیمت و نوع خدمات را بطور کامل و واضح پیامک کنید. و یا در روبیکا یا ایتا پیام متنی یا صوتی ارسال فرمایید.

با سپاس فراوان و به امید دیدار شما و نیز همکاریهای آتی

 تماس با ما

سایر عوامل مورد نیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :