تهران-
09367547854
honargara@yahoo.com

تبلیغ در مترو و دیجیتال مارکتینگ

ساخت تیزر و مشاوره تبلیغاتی و برند سازی و تبلیغات برندها

تبلیغات در مترو و ویدئو مارکتینگ حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ و برندسازی

امروزه تبلیغ در مترو، یکی از پرمخاطب ترین روش های تبلیغ می باشد که بسیاری از مشاغل، از جمله برندهای معتبر، بدنبال تبلیغات در ایستگاه های مترو و یا تبلیغ داخل واگن مترو و تبلیغات داخل قطار مترو و یا حتی تبلیغ در سالن های مترو و لایت باکس ها و تابلوهای تبلیغاتی هستند.

ویدئومارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ نیز دو روش نوین تبلیغ و بسیار پرمخاطب میباشند و بسیاری از برندها همواره بدنبال سوژه مناسب برای ویدئو مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ هستند.

اگر قصد تبلیغ در مترو را دارید و میخواهید تبلیغ متفاوت مدرن و تبلیغ خلاقانه داشته باشید، هنرگرا با ایده های نو و بکر در کنار شماست.

تبلیغ در مترو به سبکی جدید که حتی تاکنون، مشابه نیز نداشته است و برای همیشه، مختص برند شما خواهد بود این تبلیغ نوین و مدرن و خاص، نه تنها در شهر تهران، بلکه در سراسر ایران دیده میشود. زیرا با اینکه به مترو مرتبط است، اما داخل ایستگاههای مترو بصورت مستقیم، در معرض دید همگان قرار نمی گیرد. بلکه بصورت سراسری توسط اکثر مردم ایران دیده میشود.

این ایده تبلیغاتی جدید و بکر، فقط توسط افراد معدودی قابل اجرا است. زیرا نیاز به دانش خاص دارد و عطف به اینکه فعلاً فقط گروه هنرگرا آنرا در ذهن و برنامه کاری خود دارد، طبیعتاً هیچ فرد و گروهی نمیتواند به آن دست یابد.

مجموع هزینه اجرای این طرح تبلیغات پربازده و جذاب و پرمخاطب که زبانزد خاص و عام میشود، حدود 2 میلیارد تومان میباشد که نسبت به سایر ایده های تبلیغاتی و طرح های تبلیغاتی موجود و… بسیار ارزانتر و به صرفه تر است.

جزئیات طرح و نحوه اجرای آن و… فقط به برندهای معتبر و شناخته شده و شرکتها و مشاغل و صنایعی که اطمینان داریم توان پرداخت و همیاری در این ایده تبلیغاتی دارند، بصورت حضوری ارائه میشود.

نوع قرارداد با ما نیز بعنوان شخص حقیقی و بخش خصوصی و با یک فرد میباشد و بدلیل نوع پروژه، نیازمندست که کل مبلغ در همان ابتدا پرداخت شود. زیرا امکان نیمه کاره گذاشتن آن جود ندارد و هم به اعتبار ما و هم به مترو و هم اسپانسر تبلیغاتی، آسیب جدی میزند.

 بنابراین اگر میخواهید اسپانسر تبلیغاتی شوید و در مترو به صورت نوین تبلیغ کنید و یا در کل ایران، آوازه تان بپیچد و از رقبا پیشی بگیرید، با هنرگرا تماس حاصل فرمایید.

یادآور میشود که از هرگونه پاسخگویی تلفنی و غیرحضوری در خصوص جزئیات این طرح، معذوریم و نیز فقط با برندهای معتبر و مشاغلی که هویت آنها محرز بوده و اثبات توان پرداخت و نیز سوابق تبلیغات فراگیر دارند، همکاری انجام می شود.

همچنین این طرح هنوز بطور کامل با شرکت مترو تهران هماهنگ نشده و پس از عقد قرارداد با اسپانسر محترم، رایزنی و هماهنگی با شرکت مترو انجام میشود که با توجه به نوع پروژه و.. طبیعتاً با استقبال و همکاری بسیار بالای مترو مواجه خواهیم شد.

این ایده تبلیغاتی جذاب، مناسب تمامی مشاغل و کسب و کارها و برندها میباشد و تفاوتی ندارد که چه شغلی و چه محصولی و چه صنفی هستید و برای همه مشاغل، تبلیغات پربازده و پرمخاطب خواهد بود

از رقبا جا نمانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :